تبلیغات
خرید ژل سفید كننده پوست ایموشن - سفید كردن تیرگی های بدن با ژل ایموشن

خرید اینترنتی ژل سفید کننده پوست ایموشن,فروشگاه ژل سفید کننده پوست،زیربغل و واژن

سفید كردن تیرگی های بدن با ژل ایموشن

نویسنده :ادمین
تاریخ:شنبه 9 اردیبهشت 1396-06:16 ب.ظ

سفید كردن تیرگی های بدن با ژل ایموشن
تیرگی های بدن را می تواتید با ژل ایموشن سفید نمایید.آرنج و زانوهام تیره شده بود و خیلی درگیرش بودم ولی از ژل ایموشن حدود دو هفته استفاده کردم و مشکلم رفع شد. شاید عجیب باشه ولی چون لایه برداره و روشن میکنه حتی موهای زیر پوستی رو هم از بین میبره فقط ی خورده قلق داره مثلا حتما باید با آب داغ باشه و غلظت مناسبی هم داشته باشه.ژل سفید كننده ایموشن راحتی برای ناحیه تناسلی هم میتوانید استفاده کنید.در ضمن از تیغ هم به هیچ عنوان استفاده نکنید.من از ژل سفید كننده پوست ایموشن استفاده کردم و واقعا نتیجه گرفتم. 
سفید كردن تیرگی های بدن با ژل ایموشن
ژل سفید كننده ایموشن برای سفید كردن تیرگی آرنج و زانو ها
علت تیرگی آرنج و قوزک پا خشکی و جمع شدن سلول های مرده است.تیرگی های بدن می تواند برای خیلی ها آزاردهنده باشد.میتونی وقتی حمام هستی این ناحیه رو خوب لیف بزنی یا کیسه بکشی تا سلول های مرده پاک بشن و وقتی از حمام اومدی بیرون با ژل ایموشن یا کرم مرطوب کننده چرب کنی.برای رفع موهای زیر بغل از تیغ استفاده نکن چون باعث تیرگی میشه از ژل ایموشن استفاده کن من مارک ساپاژو استفاده میکنم راضیم.تیرگی کشاله به خاطر تغییرات هورمونی هست بعضی مزاج ها هم مستعدش هستن که خب این دو مورد رو نمی تونی کاری بکنی ولی سعی کن وقتایی که حمام یا دستشویی میری کشاله ران رو خوب خشک کنی تا تیره تر نشه. شلوار های تنگ و ساپورت کمتر بپوش چون یکی از دلایل تیرگی کشاله ران عرق سوز شدنشه.برای زانو هم همون کارایی که برای آرنج و قوزک پا گفتم بکن.در ضمن به خاطر این چیزای سطحی و پیش پا افتاده خواستگار رد نکن پسر ها هم مثل ما دختر ها یه سری ایرادهای ظاهری دارن هیچکس کامل نیست.اون آقا هم اگه واقعا معیارش شخصیت و اخلاق باشه این چیزا اونقدر که تو نگرانی براش مهم نیست و درک میکنه که این مشکل قابل اصلاحه.با خرید ژل سفید كننده پوست ایموشن می توانید تیرگی های بدن خود را رفع نمایید.
اگر دوست داشید سفید كردن پوست به روش خانگی هم بخوانید كه مطلب مفید و مهمی می باشد.
رفه تیرگی بدن با سفید كننده پوست ایموشن 
از ژل ایموشن تازه استفاده کنید نه آب لیمو داخل مغازه ها(آب کاه).حتمن که نباید شوهر کنید تا این تیرگی ها و چرکهارو پلک کنید.برای تیرگی و زبری سرزانو و آرنج و حتی ترکهای پوستی روی قسمت باسن (البته روتون گلاب،ببخشید) از کرم موضعی ترتینوئن 25 درصد استفاده کنید و وقتی حموم رفتید این نواحی رو به ارامی بشوئید تا پوستای انباشته شده روی هم برداشته بشه. تایید میکنم محکم کیسه و لیف نزنید که پوستتون زخمی بشه چون این کرم کمی پوستو نازک میکنم . از نیم درصدو یک درصد اینام استفاده نکنید چون شدت بیشتری از لایه پوست برمیداره و اذییتون میکنه.یا نشد از ژل سفید كننده پوست ایموشن استفاده كنید. بعد هم که ازحموم بیرون اومدید با ژل ایموشن یا کرم موضعی بتامتازون چربش کنید.این پروسه در طولانی مدت و بالای شیش ماه عالی جواب میده.تیرگی های بدن بدن سبب كاهش زیبایی پوست می شود.
سفید كردن تیرگی های بدن با ژل ایموشنداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo